Sulge otsing

Meklēšana

Iekrāvēju ilgtermiņa noma

Iekrāvēju ilgtermiņa pilna servisa nomas galvenie lietotāji ir ražošanas un loģistikas uzņēmumi, kam ir pastāvīga, regulāra darba slodze. Pilna servisa nomas pakalpojums ļauj klientiem koncentrēties uz savu pamatdarbību, izlīdzināt naudas plūsmu un netērēt resursus iekārtu tehniskā stāvokļa kontrolei un ar uzturēšanu saistīto jautājumu risināšanai.

 

yale vf-services.rental.gallery-04
yale vl-services.rental.gallery-01
yale vt-services.rental.gallery-01
yale vt-services.rental.gallery-02
yale vx 60-services.rental.gallery-01
yale vx-services.rental.gallery-01
yale vf-services.rental.gallery-02
yale vf-services.rental.gallery-03

Laadur Lift Rent

Pieprasiet konsultāciju un savām vajadzībām atbilstīgu piedāvājumu pa tālruni +371 67500176

Iekrāvēju ilgtermiņa nomas mēneša maksājumi ir nemainīgi visā nomas periodā — var precīzi saplānot naudas plūsmu vairākus gadus uz priekšu. Nomas maksa ietver iekrāvēja apdrošināšanu un visas uzturēšanas un remonta izmaksas, kas ir saistītas ar parastu nolietošanos, kā arī saskaņā ar vienošanos — riepu/riteņu maiņas izmaksas.

Komplektācija

Iekrāvēju ilgtermiņa nomai iekrāvējs tiek ražots un komplektēts saskaņā ar klienta prasībām. Tiek precīzi pielāgota iekrāvēja pacelšanas iekārta, operatora darba vieta, apgaismojums, izmantošanas nozarei specifiskais papildaprīkojums u. c.

Iekrāvēju ilgtermiņa nomas termiņš

Parasti iekrāvēju ilgtermiņa nomas termiņš ir no 3 līdz 5 gadiem.

Iekrāvēju ilgtermiņa nomas pakalpojumā ir iekļauts:

  • tehniskās apkopes saskaņā ar ražotāja ieteikumiem;
  • tehniskās apkopes un remonts tiek veikts iekrāvēja darbības vietā;
  • līdzvērtīga aizvietošanas iekārta, ja iekrāvējam ir nepieciešams ilgāks remonts (nosacījumi un termiņi tiek saskaņoti pirms līguma noslēgšanas);
  • uzturēšana tehniskajā kārtībā, t. sk. remonts, dilstošo detaļu maiņa, riepu/riteņu maiņa;
  • apdrošināšana avārijas gadījumiem (pašriska apmērs tiek saskaņots pirms līguma noslēgšanas);
  • nomas laikā tiek nodrošināts, ka iekārta ir darba kārtībā, visas funkcijas darbojas, nekas nepil, netek, darbības parametri ir ražotāja noteiktajās normas robežās, ņemot vērā dabisko nodilumu;
  • servisa izsaukums A klases bojājumiem līdz 24 stundām (nākamā darba diena); atsevišķos gadījumos var vienoties par citiem izsaukuma laikiem.

Iekrāvēju ilgtermiņa nomas cenas

Nomas cena ir atkarīga no kopējā nomas termiņa, slodzes, darba apstākļiem, iekrāvēja komplektācijas un nepieciešamā papildaprīkojuma.
Transportēšana ir iekļauta nomas cenā.

Iekrāvēja transportēšana

Piegāde notiek ar speciālu treileru, iekrāvējs ir gatavs darbam uzreiz pēc piegādes. Vairāk par transportēšanas iespējām.