Sulge otsing

Meklēšana

5 lietas, kas jums ir jāzina par konsoļu plauktiem!

5 lietas, kas jums ir jāzina par konsoļu plauktiem!

12. decembris 2023

Tehnoloģijām attīstoties, arī rūpnieciskās uzglabāšanas risinājumi kļūst aizvien viedāki un automatizētāki, sniedzot iespēju pielāgot plauktu sistēmas dažādiem produktu un materiālu veidiem. Ja jums ir nepieciešams uzglabāt materiālus, kas pārsniedz standarta palešu risinājumus, konsoļu plaukti būs piemērotākais risinājums.

Plauktu sistēma

# 1 Konsoļu plaukti ir ideāls noliktavas risinājums, lai uzglabātu ļoti smagus, liela izmēra vai nestandarta formas materiālus, kuru uzglabāšana nav iespējama uz citām plauktu sistēmām. Konsoļu plaukti ir brīvi stāvoša sistēma ar augstu funkcionalitāti un būs ideāli piemēroti kokmateriālu, tērauda stieņu, cauruļu, profilu, metāla lokšņu un citus liela garuma materiālu uzglabāšanai. Konsoļu plaukti ļauj optimizēt vietu noliktavā, izmantojot visu vertikālo noliktavas telpu un atvieglojot noliktavas darba organizācijas procesu. 

# 2 Konsoļu plaukta kravnesība var būt, sākot no 200 līdz pat 27 000 kilogramiem. Konsoles plauktu kravnesību aprēķina, pārbaudot svaru, ko atbalsta katra horizontālā konsole jeb roka, un sareizinot to ar roku skaitu vienā statnē. Zinot plauktu ietilpību, jūs varēsiet droši uzglabāt preces un materiālus. 

# 3 Konsoļu plauktus ir iespējams pielāgot tieši jūsu uzņēmuma vajadzībām, pielāgojot plauktu augstumu atbilstoši precēm, kas ir jāuzglabā, kā arī pielāgot nepieciešamo slodzes lielumu. Ja jums ir nepieciešami konsoles plaukti īpaši garu vai nestandarta materiālu uzglabāšanai, vadoties pēc vajadzīgajiem izmēriem, jums tiks individuāli izstrādāta konsoļu plauktu sistēma tieši jūsu noliktavai. 

# 4 Vieglā uzstādīšana un pielāgošana katra uzņēmuma specifikai. Konsoļu plauktiem ir plašs piederumu un papildaprīkojuma klāsts, kas vēl vairāk paaugstina iespēju tos pielāgot gandrīz jebkura uzņēmuma vajadzībām. Šie plaukti ir risinājums gadījumos, kad parastie palešu plaukti nenodrošina efektīvu un drošu materiālu uzglabāšanu. Konsoļu konstrukcija ir ļoti stabila un droša, noturīga pret augstām slodzēm, kā arī konsoles ir viegli regulējamas un pielāgojamas. 

Vai konsoļu plauktiem ir kādi trūkumi? Ja runājam par trūkumiem – konsoļu plaukti nebūs efektīvākais risinājums standarta preču uzglabāšanai uz paletēm.

Konsoļu plauktu konstrukcija ir dārgāka par palešu plauktiem, tomēr nereti konsoļu plaukti ir vienīgais efektīvais uzglabāšanas risinājums ļoti garām un smagām precēm, kā arī nestandarta izmēra pakām.

Konsoļu plaukti

Laadur piedāvā gan vienpusējus, gan divpusējus konsoļu plauktus, kas ir viegli regulējami un pielāgojami klientu prasībām.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par iespējām pielāgot konsoļu plauktus jūsu uzņēmuma vajadzībām, sazinieties ar mums pa tālruni +371 67500176 vai aizpildot pieteikuma veidlapu.

Atpakaļ pie saraksta