Sulge otsing

Meklēšana

Par mums

Palīdzam izvēlēties un piegādājam augstas kvalitātes pacēlājus, noliktavu plauktus un iekraušanas tehniku, kā arī nodrošinām pilna cikla tehnisko apkalpošanu un rezerves daļas.

Labākās tradīcijas

Laadur filiāle Latvijā ir dibināta 2004. gadā kā loģisks „Laadur Group” attīstības turpinājums, pārņemot labāko pieredzi no mātes uzņēmuma Igaunijā, kas uzsāka darbību 1993. gadā.

Laadur 25

Samazināt klientu produkcijas pašizmaksu

„Laadur Baltic” panākumu pamatā ir klientu vajadzību un darbības apstākļu izzināšana, spēja nokomplektēt un piegādāt iekārtu precīzi saskaņā ar klienta prasībām un pat nedaudz vairāk. Katrs sīkums ir svarīgs, jo var ietekmēt to, kā iekārta spēs samazināt klienta produkcijas pašizmaksu un palielināt peļņu.

Izvēle no vairākiem ražotājiem

Katrā preču grupā ir iespēja izvēlēties variantus no vairākiem ražotājiem, no kuriem var piemeklēt piemērotāko, panākot labu cenas un kvalitātes attiecību. Pilns pakalpojumu klāsts iekļauj konsultācijas, projektu izstrādi, piegādi, ieviešanas pasākumus, garantētu pēcpārdošanas apkalpošanu, kā arī iekārtu maiņu vai uzlabošanu.

Kvalitatīvs tehniskais atbalsts ir mūsu prioritāte

Mūsu klientiem ir svarīgi zināt, ka tehnisku problēmu gadījumā tās tiks ātri un kvalitatīvi atrisinātas, lai darbs neapstātos. Mēs to panākam, izmantojot mūsu speciālistu uzkrātās zināšanas un pieredzi, atbilstoši iekārtotas autodarbnīcas un servisa sistēmu. Liela uzmanība tiek pievērsta komponentu un iekārtu drošībai un kvalitātei. Kvalitatīvs tehniskais atbalsts ir mūsu prioritāte.

Lejupielādēt informāciju par uzņēmumu

Iekrāvēji Plaukti

Laadur Baltic brošūra

Mūsu piedāvājumu klāstā ir viss nepieciešamais veiksmīgam uzņēmumam: ražotnei, veikalam vai noliktavai

Iekrāvēji ikona

1. Iekraušanas tehnika

noliktavu plaukti ikona

2. Noliktavu aprīkojums

Personāla pacēlāji ikona

3. Personāla pacēlāji

darba vietas iekārtojums ikona

4. Darba vietu aprīkojums

Transportēšanas iekārtas

5. Transportēšanas iekārtas