Sulge otsing

Meklēšana

8 iemesli izmantot vilces akumulatorus „NexSys” iekrāvējam

8 iemesli izmantot vilces akumulatorus „NexSys” iekrāvējam

12. janvāris 2019

Jauna tipa svina-skābes akumulators, kurā ir izmantota TPPL (angļu val. thin plate pure lead jeb latviski ‘plānas plātnes no tīra svina’) tehnoloģija, tagad ir praktiska, pieejama un videi draudzīga alternatīva tradicionālajiem svina-skābes un litija jonu akumulatoriem. TPPL tehnoloģija piedāvā ievērojamas priekšrocības, piemēram, spēju atkārtoti uzlādēt no jebkuras izlādes pakāpes (līdz pat 80 %), neietekmējot akumulatora stāvokli. Piedevām palielinātā izturība un novērstā nepieciešamība papildināt ūdeni padara šos akumulatorus par rentablu enerģijas avotu jūsu iekrāvējam, jo nav vajadzības tos pastāvīgi apkalpot.

Vairāk enerģijas mazākā apjomā

TPPL akumulatoru „NexSys” pamatā ir tradicionālo svina-skābes akumulatoru funkcionalitāte ar ievērojamiem tehnoloģiskiem uzlabojumiem. Tradicionālajā svina-skābes akumulatoru konstrukcijā pozitīvo un negatīvo plātņu biezums parasti pārsniedz 4 mm, bet TPPL tās ir daudz plānākas — aptuveni 1 mm. Tas ļauj vienādā apjomā uzstādīt vairāk plātņu un tādā veidā būtiski palielināt pieejamo kopējo aktīvās virsmas platību, nodrošinot lielāku enerģijas daudzumu un jaudas blīvumu nekā tāda paša izmēra parastajos svina-skābes akumulatoros.


Tipiska plātņu uzbūve, 2–4 mm 

„NexSys” TPPL plātņu uzbūve, 0,7 mm

Tīrs svins

Cita būtiska TPPL atšķirība — vadošais režģis tiek ražots, izmantojot daudz tīrāku svinu (parasti 99,99 %) nekā parastajā konstrukcijā. Šī tīrība ievērojami samazina dažādas elektroķīmisko reakciju blakusparādības un tādējādi uzlabo akumulatora uzlādes spējas un uzlādes-izlādes ciklu skaita palielināšanos. Tas arī nodrošina, ka plātnes ir daudz mazāk pakļautas korozijai un ar ilgāku uzglabāšanas laiku. Ārkārtīgi augsts rekombinācijas līmenis novērš ūdens zudumus uzlādēšanas laikā — tas nodrošina optimālu kalpošanas ilgumu.

Ātra uzlāde pēc vajadzības

TPPL akumulatoru drīkst uzlādēt īsu laiku, tiklīdz parādās tāda iespēja, piemēram, kad operatoram ir darba pārtraukums vai viņš veic kādu uzdevumu bez iekrāvēja. No vienas puses, TPPL sniedz parastā svina-skābes akumulatora jaudu, ​​no otras puses, — minimālas apkopes nepieciešamību un ātrās uzlādes sistēmu, kad akumulatori tiek uzlādēti pilnā apjomā daudz īsākā laikā. Šīs progresīvās tehnoloģijas būtiska priekšrocība — izmantojot „NexSys”, bieži vien ir iespēja turpināt darbu bez nepieciešamības nomainīt akumulatoru maiņas beigās. Baterijas maiņa prasa laiku, un tas dažreiz var radīt bīstamas situācijas.

Ilgāks kalpošanas laiks

Akumulatoru „NexSys”  kalpošanas laiks ir atkarīgs no to lietojuma un darba slodzes un parasti tiek mērīts ar uzlādes-izlādes ciklu skaitu. Lai gan akumulatora kalpošanas ilgumu ietekmē vairāki faktori, ciklu skaits galvenokārt ir atkarīgs no izlādes pakāpes (angļu val. depth of discharge jeb saīsināti DOD). Salīdzinot ar parastajām AGM un gela akumulatoru konstrukcijām, akumulatoriem „NexSys” ir lielāks ciklu skaits — tas samazina akumulatora nomaiņas izmaksas.


Uzlādes-izlādes ciklu skaits atkarībā no izlādes pakāpes

Ekstremāls temperatūras diapazons

Akumulatori „NexSys” var darboties plašākā temperatūras diapazonā, salīdzinot ar klasiskajiem svina-skābes akumulatoriem. Tie var pilnvērtīgi darboties, ja elementu temperatūra ir no 0 līdz +40 °C.

Videi draudzīgi

Akumulatori „NexSys” ir gandrīz nekaitīgi un videi draudzīgi. Tā kā TPPL akumulatori „NexSys”  ir pilnīgi noslēgti, tajos ir līdz minimumam samazināta skābekļa un ūdeņraža veidošanās, pilnīgi novērsta skābes aerosolu veidošanās, kā arī nav kaitīgo vielu noplūdes riska. Līdz pat 99 % no baterijās izmantotajiem materiāliem var pārstrādāt.

8 iemesli, kāpēc izmantot iekrāvēju vilcējakumulatorus „NexSys”

 • Aptuveni puse no litija jonu akumulatora cenas
 • Gandrīz nemaz nav jāapkalpo
  Nav vajadzības uzpildīt ūdeni vai nomainīt akumulatoru maiņas beigās.
 • Ideāli uzlādei ik pa laikam
  Nav bojājumu, uzlādējot daļēji.
 • Drošāka darba vide
  Skābe ir izolēta, nav kaitīgo gāzu izdalīšanās.
 • Ilgāks kalpošanas laiks
  Ārkārtīgi liela vibrācijas un triecienu izturība.
 • Mazāki elektrības rēķini
  Efektīvs uzlādes process ar maziem enerģijas zudumiem.
 • Videi draudzīgs
  Līdz pat 99 % var pārstrādāt.
 • Ātra uzlāde
  Daļēja uzlāde par 40–60 % 1–2 stundu laikā. Pilna uzlāde I klases iekārtām ilgst līdz 90 minūtēm, III klases iekārtām — līdz 5 stundām.

Papildinformācija par akumulatoriem un to iegādi

Tālr.: +371 67609660, +371 29328000
E-pasts: serviss@laadur.lv

Atpakaļ pie saraksta