Sulge otsing

Meklēšana

Jauna Yale elektroiekrāvēju VLL sērija ar integrētu Li-ion akumulatoru

Jauna Yale elektroiekrāvēju VLL sērija ar integrētu Li-ion akumulatoru

25. jūlijs 2020

Yale startē jaunu elektroiekrāvēju sēriju ar integrētu Li-ion akumulatoru. Šajā sērijā iekļauti iekrāvēji ar celtspēju no 2000 līdz 3000 kg.

Jaunās sērijas pretsvara iekrāvēji ir uzbūvēti ņemot vērā litija-jonu akumulatoru īpatnības, mazo svaru uz kompaktos izmērus, kas ļauj atbrīvot vietu operatora darba vietai, padarot to vēl ērtāku. Pilnīgi integrēts litija akumulators neprasa apkopi un ikdienas apkalpošanu, kā arī pieļauj ātru uzlādi jebkurā laikā. Ar šo risinājumu var strādāt vairākās maiņās bez vajadzības apstaties uz ilgstošu uzlādi vai akumulatoru bateriju maiņu, kā to vajadzētu darīt izmantojot klasiskos svina-skābes akumulatorus.

yale vll li-ion forklift

Fokuss uz ergonomiku

Integrēta litija-jonu akumulatoru baterija atrodas pašā iekrāvēja apakšā, kas ļauj optimāli izvietot pārējās iekrāvēja daļās, iegūstot labāku iekrāvēja līdzsvarojumu un būstiski uzlabojot ergonomiku. Labāka ergonomika, savukārt, uzlabo operatora kofortu, mazina nogurumu un palielina tā produktivitāti. Liels atvērts operatora modulis ļauj pilnīgi atbrīvot kabīnes apakšējo daļu, palielinot vietu kājām un pedām. Zemu izvietots sēdeklis un grīdas līmenis nodrošina labāku iekāpšanu iekrāvējā un palielina kabīnes iekšējo augstumu. Papildus tilpums ļauj komplektēt Yale VLL sērijas iekrāvējus ar komfortabliem sēdekļiem, piemēram ar gaisa amortizāciju. Pateicoties zemajam smagumcetram uzlabojas arī iekrāvēja stabilitāte pagriezienos un pie lielākiem pacelšanas augstumiem.

Pielietošānas diapazons

Klienti, kuri darbojas vidējos un intensīvos un īpaši intensīvos apstākļos var iegūt no VLL sērijas uzlādes elastīguma – uzlādi var veikt jebkurā brīdī un pielāgot darba grafikam. Litija-jonu tehnoloģija ur laba izvēle pārtikas, dzērienu, farmaceitiskajā industrijās, kur ir svarīga tīra darbība un bez gaisa piesārņojuma uzlādes procesā.

Yale VLL sērijas iekrāvēji var būt izmantoti arī saldētavās līdz pat -20°C. Litija-jonu baterijas kontroles iekārta pielāgo akumulatora parametrus apkārtējai videi. Uzlādes laikā iebūvēts sildītājs uztur baterijas temperatūru virs 0°C.

YPR 2020.07.21

Visiem produktiem nodrošinām garantētu pēcpārdošanas apkalpošanu, kas iekļauj tehnisko servisu un rezerves daļu pieejamību, lai nodrošinātu nepārtrauktu jūsu uzņēmuma darbību.

Lai uzzinātu vairāk, lūdzam sazinieties ar mums:

Atpakaļ pie saraksta