Sulge otsing

Meklēšana

Modernizēti Yale Veracitor VX sērijas iekrāvēji ar celtspēju no 6 līdz 8t

Modernizēti Yale Veracitor VX sērijas iekrāvēji ar celtspēju no 6 līdz 8t

15. janvāris 2020

Yale ievieš modernizētu Veracitor VX iekrāvēju sēriju ar celtspēju no 6 līdz 8t – modeļi GDP/GLP60-80VX (G878). Šī jaunā sērija aizstāj pašreizējo GDP/GLP60-70VX modeļu sēriju (F878) Jaunās sērijas atšķirīgas īpatnības ir modeļi ar saīsināto šasiju labākai manevrētspējai, augstas redzamības masti un modernizētie dzinēji visiem modeļiem.

yale veracitor vx 60-90

Labākā manevrētspēja savā klasē, augstas redzamības masts un modernizēti dzinēji

Atjaunotajā un paplašinātajā sērijā ar dīzeļdzinēja un sašķidrinātās naftas gāzes (LPG) dzinējiem iekļauti šādi modeļi:

  • GDP/GLP60VX: 6t pie 600 mm kravas smagumcentra (KS)
  • GDP/GLP70VX: 7t pie 600 mm KS
  • GDP/GLP70SVX 7TS: ar īso šasiju, 7t pie 600 mm KS
  • GDP/GLP70SVX9 7TS9: ar īso šasiju, 7t pie 900 mm KS
  • GDP/GLP80SVX 8TS: ar īso šasiju pie 600 mm KS

Visi modeļi tiek piedāvāti vai nu ar divu ātrumu elektronisko Powershift (Base modifikācija), vai ar Techtronix 300 trīs ātrumu automātisko ātrummkārbu (Value modifikācija). Funkcija Soft Shift Power Reversal ir pieejama ar divu ātrumu elektronisko Powershift ātrumkārbu. Techtronix 300 trīs ātrumu pārnesumkārbu var uzlabot ar automātisko dzinēja apgriezienu palielināšanas funkciju darbinot hidrauliku.

yale veracitor vx 60-90

Labākā manevrētspēja 7-8T modeļiem ar īso bāzi

Jaunais atsvara dizains 7T un 8T īsajos modeļos nodrošina mazāku kopējo garumu. Pagrieziena Palīdzības Sistēma (Turn Assist System) * nodrošina precīzu manevrēšanu un negatīvu iekšējo pagrieziena rādiusu, panākot zemāko darba koridora platumu savā klasē. Jaunie modeļi ar saīsinātu bāzi ir izstrādāti, lai nodrošinātu augstu stabilitātes līmeni.

yale veracitor vx 60-90

  • 7TS modeļa darba koridora platums (AST) ir par 308 mm īsāks nekā standarta 7T modelim. Kopējais garums ir mazāks par 182 mm
  • 8TS modeļa darba koridora platums (AST) ir par 528 mm īsāks nekā standarta 8T modelis. Kopējais garums ir mazāks par 327 mm
  • 7TS9 modelim ir tādi paši izmēri un manevrēšanas spēja kā 8TS, bet ir lielāka pašmasa, dēļ papildu metāla, kas nepieciešams  lai uzlabotu iekrāvēja stabilitāti.

Kompaktie izmēri un samazinātais pagrieziena rādiuss nodrošina šīs sērijas modeļiem augstu konkurētspēju un ļauj droši strādāt un pārvietoties šaurās iekštelpās un ārpus tām.

* Pagrieziena Palīdzības Sistēma (Turn Assist System) nav pieejama standarta 6T un 7T modeļiem.

yale veracitor vx 60-90 yale veracitor vx 60-90

Zemākas specifikācijas aprīkojums jaunajiem 8TS modeļiem

Papildus standarta (lielākas jaudas) dzinējiem, budžeta risinājumiem pieejams arī vienkāršota komplektācija ar mazākas jaudas dzinējiem un klasisko hidraulikas vadību.

Augstas redzamības pacelšanas iekārtas

Augstas redzamības divu- un trīs sekciju masti pieejami visiem modeļiem ar celtspēju no 6 līdz 9T. Šiem jaunajiem mastiem ir palielināts caurskata logs augstumā un platumā uzlabojot cēlējdakšu un kravas redzamību. Divu sekciju mastiem ar ierobežotu brīvo pacelšanu pieejami augstumi līdz 6065 mm, un trīssekciju mastiem ar pilno brīvo gājienu pieeami pacelšanas augstumi līdz 6565 mm.

YPC-E-2020-1

Visiem produktiem nodrošinām garantētu pēcpārdošanas apkalpošanu, kas iekļauj tehnisko servisu un rezerves daļu pieejamību, lai nodrošinātu nepārtrauktu jūsu uzņēmuma darbību.

Lai uzzinātu vairāk, lūdzam sazinieties ar mums:

Atpakaļ pie saraksta