Sulge otsing

Meklēšana

Yale

Vai zinājāt, ka Yale ir viens no vecākajiem iekrāvēju ražotājiem pasaulē? Jau vairāk nekā 100 gadus ASV uzņēmums Yale katru dienu palīdz klientiem daudzās valstīs visā pasaulē atrisināt materiālu pārkraušanas uzdevumus, nodrošinot lietotājus ar jaunākajām tehnoloģijām un risinājumiem pārkraušanas jomā.

Neatkarīgi no pacelšanas augstuma, virsmas vai pārvadāšanas attāluma, Yale sortimentā atradīsies risinājums visām jūsu vajadzībām – palešu ratiņi, pretsvara iekrāvēji, pacēlāji ar izbīdāmo mastu, pasūtījumu komplektētāji, kā arī pacēlāju ar kravas ielikšanu sāniski ar lielisku pēcpārdošanas tehnisko atbalstu un plašām konfigurācijas iespējām.

Yale iekraušanas tehnika jau ilgus gadus uzticami veic pārkraušanas darbus dažādos uzņēmumos visā pasaulē un ieguva drošas, ergonomiskas iekraušanas tehnikas reputāciju ar lielisku veiktspēju.

View-(range, yale)-03
View-(range, yale)-01
View-(range, yale)-02
View-(ec, yale)-01

Yale logo

Mājaslapa: Yale Europe Materials Handling

Yale pašlaik ir  16 lieli centri dažādās vietās dažadās pasaules valstīs – rūpnīcas, rezerves daļu noliktavas, apmācību centri, konstruktoru biroji. Eiropas reģionam iekrāvēji top sekojošās vietās:

VietaValstsDarbība
BereaKentucky, ASVIekrāvēju komponenšu un detaļu ražošana
GreenvilleNorth Carolina, ASVIekrāvēju komponenšu un detaļu ražošana
SulligentAlabama, ASVIekrāvēju komponenšu un detaļu ražošana
Ramos ArizpeMeksikaIekrāvēju komponenšu un detaļu ražošana
MasateItālijaNoliktavas tehnikas projektēšanas centrs Eiropai
  Noliktavas tehnikas ražošana Eiropai
CraigavonĪrijaIekrāvēju ražošana Eiropai
  Cilindru, mastu ražošana un salikšana Eiropai
NijmegenNīderlandeLielo iekrāvēju projektēšanas centrs
  Lielo iekrāvēju un komponentu ražošana un salikšana
  Rezerves daļu distribūcijas centrs Eiropai

Teicama rezerves daļu pieejamība

 • Teicama rezerves daļu pieejamība un sakārtota tehniskā informācija, arī vecākai tehnikai.
 • Centrālā rezerves daļu noliktava Eiropā atrodas Nīderlandē, kur vienlaicīgi tiek uzturēts sortiments ap 3 miljoniem dažādiem artikuliem.
 • Pieejamas gan oriģinālās rezerves daļas, gan arī no alternatīviem avotiem.
 • Praktiski jebkuru detaļu var piegādāt nākamajā darba dienā. Lielus agregātus, šasijas komponentes un tml. parasti tiek transportēti pa sauszemi.

Tehnoloģijas

 • Yale ir uzkrājis nepārspējamu dažādu materiālu pārkraušanas iekārtu izstrādes un ražošanas pieredzi, sākot no noliktavu iekārtām līdz tradicionālajiem pretsvara iekrāvējiem, ko darbina elektrība, gāze, dīzeļdegviela un pat ūdeņraža degvielas elementi.
 • Yale izgatavo tikai kvalitatīvas iekārtas, ievērojot ISO standartu normas, izmantojot modernas tehnoloģijas un testēšanas metodes.
 • Katru gadu Yale iegulda pētījumos un izstrādē vairāk nekā 40 miljonus USD. Tas dod pārliecību, ka uzņēmums spēj atrisināt visus klientu uzdevumus.

Uzbūvēti intensīvam darba apstākļiem, var lietot jebkādos

 • Visas Yale materiālu pārkraušanas iekārtas ir izstrādātas tā, lai uzlabotu produktivitāti. Tas ļauj paveikt uzdevumus visefektīvākajā veidā un palīdz operatoriem atrasties komfortablā vidē un drošībā.
 • Iekrāvēju apkalpošana ir tikpat svarīga kā paši iekrāvēji. Yale nodrošina rezerves daļas, tehnisko apkalpošanu, finansējumu un iekrāvēju parka pārvaldības programmas, lai samazinātu dīkstāves un iekrāvēju īpašnieku raizes.

Vēsture

Yale

Yale

 

1844. gadā ASV tiek nodibināts uzņēmums Yale, kad Lainess Jeils jaunākais (Linus Yale Jr.) izgudroja cilindrisko slēdzeni un nosauca to savā vārdā.

1875. gadā Yale sāk ražot pārkraušanas mašīnas.

1900. gadā Yale sāk ražot rokas un elektriskos ķēžu pacēlājus.

1920. gadā Yale sāk ražot pacelšanas platformas, vilcējus un cēlējdakšu pacēlājus ar akumulatoru.

1923. gadā Yale izgudro pirmo cēlējdakšu iekrāvēju.

Yale

Yale

 

1931. gadā Yale piedāvā pirmo pacēlāju ar cēlējdakšu sagāzumu.

Trīsdesmitajos gados Yale attīstās, iegādājoties konkurentu uzņēmumus un izstrādājot principiāli jaunus risinājumus, piemēram, stūres pastiprinātāju, stūres vadību ar maināmu pagrieziena leņķi un iekrāvējus ar centrālo vadību. Uzņēmums pirmais sāka savu izstrādājumu elektrodzinējos izmantot H klases karstumizturīgo silīcija izolāciju, kas vēl šodien tiek atzīta par labāko risinājumu nozarē.

 

 

1950. gadā Yale sāk ražot pacēlājus ar saspiestas gāzes un sašķidrinātas naftas gāzes (LPG) dzinējiem, kā arī dīzeļdzinējiem. To vidū bija arī pirmie pretsvara iekrāvēji.

1964. gadā uzņēmums sāk ražot elektriskos pacēlājus ar vadāmo silīcija taisngriezi (SCR).

1971. gadā Yale sāk ražošanu Japānā kopā ar „Sumitomo”.

1984. gadā Yale iekļaujas North American Coal Corporation (NACCO) sastāvā. Tiek nodibināta Yale Materials Handling Corporation.

Yale

 

1990. gadā Yale nodaļai Apvienotajā Karalistē Yale Materials Handling Ltd tiek piešķirta Karaliskā balva par sasniegumiem eksporta tirdzniecības attīstībā.

1992. gadā tiek nodibināts meitasuzņēmums Yale Europe Materials Handling, kas sāka piegādāt Yale produkciju Eiropas, Āfrikas un Tuvo Austrumu tirgum.

 

Yale

Yale

 

1994. gadā NACCO ieņem līderpozīciju autoiekrāvēju ražošanā, izlaižot vairāk nekā 70 tūkstošus vienumu.

1995. gadā, lai papildinātu Yale sortimentu, NACCO iegādājas noliktavu tehnikas rūpnīcas.

Yale

 

1999. gadā tiek izlaisti LJ/MJ sērijas iekrāvēji ar jaunizstrādātu tehnoloģiju.

2000. gadā Yale sāk ražot jaunu noliktavu pacēlāju sēriju MS.

2003. gadā Yale sortimentam tiek pievienota lielo iekrāvēju sērija līdz 16 t.

2005. gadā Yale sāk ražot jauno „Veracitor”™ VX sēriju (Veracitor Series) un atjaunina visu noliktavu tehnikas sortimentu.

 Yale 

2006. gadā noliktavu un piegādes centru izaugsme ļauj Yale laist klajā jaunu šauro eju pacēlāju (VNA) ar oriģinālu četru sekciju masta konstrukciju.

Yale

 

2007. gadā turpinās sērija VX. Tiek atjaunināti modeļi ar kravnesību 6000–8000 kg.

Yale

 2008. gadā tiek izlaistas uzreiz divas jaunas elektrisko iekrāvēju sērijas VF un VT.
Yale 2011. gadā Yale prezentē jaunās paaudzes elektroiekrāvējus, kas turpina uzņēmuma stratēģiju, modulāro konstrukciju un inovācijas.

 

 2014. gadā NMHG Hyster-Yale iegādājas alternatīvās enerģijas tehnoloģiju uzņēmumu Nuvera Fuel Cells LLC, kas galvenokārt nodarbojas ar degvielas elementu un dzinēju, kā arī ūdeņraža uzpildes staciju izstrādi. 

 

 2018.-2022. Atjaunota visa noliktavas tehnikas sortiments. Jauni modeļi palešu ratiņiem, pacelājiem, komplektētājiem

Yale

 2022. gadā Startē jauna N sērija – pretsvara iekrāvēji ar dzinēju (dīzelis vai gāze) ar celtspēju 

Nepārtraukta materiālu pārkraušanas mašīnu izstrāde un pilnveidošana

 • Šodien Yale piedāvā visaptverošu ar elektrisko un iekšdedzes dzinēju darbināmu iekrāvēju klāstu, tostarp Yale izturīgos un inovatīvos AC tehnoloģijas pacēlājus un iekrāvējus, kas ir izstrādāti, lai optimizētu produktivitāti klientu darba vietās.
 • „Veracitor”® VX ar dzinēju darbināmo pretsvara iekrāvēju sortiments nodrošina teicamu produktivitāti un zemas lietošanas izmaksas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un piedāvājot lielisku ergonomiku, uzticamu darbību, visaptverošu tehnisko apkalpošanu un stilu.
 • Yale pārstāvju tīkls ietver vairāk nekā 150 uzņēmumu visā pasaulē, kurus piesaista Yale iekārtu nepārspējamā izcilība un attiecības ar klientiem.

Pārkraušanas iekārtu sortiments

Oficiālais pārstāvis

Laadur Baltic ir Yale oficiālais pārstāvis Latvijā kopš 2004. gada. Pakalpojumu spektrā iekļauti visi ar iekrāvēja dzīves ciklu saistītie pakalpojumi:

Sazinies ar mums