Sulge otsing

Meklēšana

Almeborg

„Ole Almeborg” ir Dānijas uzņēmums, kas kopš 1967. gada ir specializējies īpaši izturīgu palešu ratiņu un pacēlāju ražošanā. Pašlaik tas ir viens no nedaudzajiem palešu ratiņu un pacēlāju ražotājiem, kam ražotne joprojām atrodas Eiropā.
„Ole Almeborg” palešu ratiņi ir pazīstami ar izturību un ērto lietošanu. Liela daļa produkcijas tiek piegādāta citiem ražotājiem izmantošanai par pamatiekārtām (OEM) to izstrādājumos. Viena no preču zīmēm ir „Roclifter”.
Ar kvalitatīvu materiālu izvēli un izgatavošanas tehnoloģiju (lāzergriešana, precīza metināšana) tiek panākta liela izturības rezerve.
Uzņēmuma vizītkarte ir oriģināls divpakāpju hidrauliskais sūknis. Tā galvenā priekšrocība ir ātra pacelšana: ratiņi zem paletes, divas kustības un var braukt. Sūkņu izgatavošanā netiek izmantota liešana, metāls tiek mehāniski apstrādāts, un tad detaļas tiek sametinātas — tas dod labus precizitātes un kvalitātes rādītājus.

products.forklifts.pallet-trucks.featured-(roclifter)-01
products.forklifts.hand-pallet-trucks.featured-()-01
products.forklifts.scissor-pallet-trucks-()-03
products.forklifts.hand-pallet-trucks-()-20

Baumann logo

Mājaslapa: Ole Almeborg

Oficiālais pārstāvis

Laadur Baltic ir Almeborg AS oficiālais pārstāvis Latvijā kopš 2004. gada. Pakalpojumu spektrā iekļauti ar palešu ratiņiem saistītie pakalpojumi:

Sazinies ar mums