Sulge otsing

Meklēšana

Combilift

Combilift ražo specializētus iekrāvējus darbam ar  garām un lielgabarīta kravām nelielā platībā. Kopš Combilift dibināšanas 1998. gadā piegādāti vairāk nekā 45 000 vienību vairāk nekā 85 valstīs. Moderna rūpnīca ar kopējo platību 46500 m2 kurā strādā ap 650 darbinieki.

Combilift iekrāvēji ir pasaulē pirmie ar dzinēju darbināmi daudzvirzienu iekrāvēji ar visiem velkošiem riteņiem. Pašlaik klāsta ir modeļi ar dīzeļdzinēju, gāzes dzinēju un akumulatoriem. Šīs hibrīda mašīnas, kas apvieno sevī pretsvara iekrāvēju un sāncēlaju, ir paredzētas garu kravu apstrādei, nodrošinot lielāku stabilitāti un drošāku kravu apstrādi. Combilift iekrāvēji izmanto novatoriskas, patentētas, tehnoloģijas kas palīdz atrisināt materiālu pārkraušanas problēmas visā pasaulē. Visi Combilift risinājumi ir orientēti uz vietas ekonomiju, apstrādājot dažādas kravas, sākot ar paletēm, garām pakām un beidzot ar konteineriem un lielgabarīta kravām.

products.forklifts.4-way-(c, combilift)-23
combilift c series 01
products.forklifts.4-way-(cbe, combilift)-04
combilift c series 34
Application-()-03
View-(aisle master)-01
products.forklifts.straddle-carriers-(combilift, straddle carrier)-09
products.forklifts.stackers-(combilift, wr4)-01

Combilift logo

Mājaslapa: Combilift

Teicama rezerves daļu pieejamība

  • Teicama rezerves daļu pieejamība un sakārtota tehniskā informācija, arī vecākai tehnikai.
  • Rezerves daļu noliktava atrodas Īrijā (Monaghan).
  • Pieejamas gan oriģinālās rezerves daļas, gan arī no alternatīviem avotiem.
  • Praktiski jebkuru detaļu var piegādāt nākamajā darba dienā. Lielus agregātus, šasijas komponentes un tml. parasti tiek transportēti pa sauszemi.

Nepārspēts modifikāciju klāsts

  • Modeļu klāstā ir iekrāveji un pacēlaji ar celtspēju no 2.5 līdz 25 tonām
  • Praktiski visi Combilift iekrāvēji ir uzprojektēti tā, ka tie var būt modificēti un pielāgoti kravas vai darba vides speciālām prasībām. 

Dažādi iekrāvēju veidi dažādiem apstākļiem

Oficiālais pārstāvis

Laadur Baltic ir Combilift Ltd oficiālais pārstāvis Latvijā kopš 2004. gada. Pakalpojumu spektrā iekļauti visi ar iekrāvēja dzīves ciklu saistītie pakalpojumi:

Sazinies ar mums