Sulge otsing

Meklēšana

Combilift

Combilift ir lielākais daudzvirzienu iekrāvēju ražotājs un pasaulē atzīts līderis garu kravu apstrādes risinājumu jomā. Kopš Combilift dibināšanas 1998. gadā ir piegādāti vairāk nekā 45 000 vienību vairāk nekā 85 valstīs.

Combilift iekrāvēji ir pasaulē pirmie ar dzinēju darbināmi daudzvirzienu iekrāvēji ar visiem velkošiem riteņiem. Šīs hibrīda mašīnas, kas apvieno sevī pretsvara iekrāvēju un sāncēlaju, ir paredzētas garu kravu apstrādei, nodrošinot lielāku stabilitāti un drošāku kravu apstrādi. Combilift iekrāvēji izmanto novatoriskas, patentētas, tehnoloģijas kas palīdz atrisināt materiālu pārkraušanas problēmas visā pasaulē. Visi Combilift risinājumi ir orientēti uz vietas ekonomiju, apstrādājot dažādas kravas, sākot ar paletēm, garām pakām un beidzot ar konteineriem un lielgabarīta kravām.

products.forklifts.4-way-(c, combilift)-23
combilift c series 01
products.forklifts.4-way-(cbe, combilift)-04
combilift c series 34
Application-()-03
View-(aisle master)-01
products.forklifts.straddle-carriers-(combilift, straddle carrier)-09
products.forklifts.stackers-(combilift, wr4)-01

Combilift logo

Mājaslapa: Combilift

Teicama rezerves daļu pieejamība

    • Teicama rezerves daļu pieejamība un sakārtota tehniskā informācija, arī vecākai tehnikai.
    • Rezerves daļu noliktava atrodas Īrijā (Monaghan).
    • Pieejamas gan oriģinālās rezerves daļas, gan arī no alternatīviem avotiem.
    • Praktiski jebkuru detaļu var piegādāt nākamajā darba dienā. Lielus agregātus, šasijas komponentes un tml. parasti tiek transportēti pa sauszemi.

Nepārspēts modifikāciju klāsts

  • Combilift ražo specializētu pārkraušanas tehniku ar celtspēju sākot no 3 līdz 25 tonām. Katru modeli var pielagot praktiski jebkuriem darba apstākļiem un dažādiem kravu veidiem.

Specializēti iekrāvēji darbam ar garām un lielgabarīta kravām

  •