Sulge otsing

Meklēšana

Yale

Vai zinājāt, ka „Yale” ir viens no vecākajiem iekrāvēju ražotājiem pasaulē? Jau vairāk nekā 100 gadus ASV uzņēmums „Yale” katru dienu palīdz klientiem daudzās valstīs visā pasaulē atrisināt materiālu pārkraušanas uzdevumus, nodrošinot lietotājus ar jaunākajām tehnoloģijām un risinājumiem pārkraušanas jomā. Neatkarīgi no pacelšanas augstuma, virsmas vai pārvadāšanas attāluma, Yale sortimentā atradīsies risinājums visām jūsu vajadzībām – palešu ratiņi, pretsvara iekrāvēji, pacēlāji ar izbīdāmo mastu, pasūtījumu komplektētāji, kā arī pacēlāju ar kravas ielikšanu sāniski ar lielisku pēcpārdošanas tehnisko atbalstu un plašām konfigurācijas iespējām. Yale iekraušanas tehnika jau ilgus gadus uzticami veic pārkraušanas darbus dažādos uzņēmumos visā pasaulē un ieguva drošas, ergonomiskas iekraušanas tehnikas reputāciju ar lielisku veiktspēju.

View-(range, yale)-03
View-(range, yale)-01
View-(range, yale)-02
View-(ec, yale)-01
Yale logo

Mājaslapa: Yale Europe Materials Handling

Ļaudis

 • „Yale” darbinieki un piegādātāji visā pasaulē strādā, lai risinātu katra klienta problēmas un palīdzētu darboties viņa uzņēmumam.
 • Pārstāvji sniedz klientiem tehnisku palīdzību un atbalstu uz vietas.
 • Klienti ir vissvarīgākie partneri, kas, sadarbojoties ar „Yale” pārstāvjiem, padara iespējamu labāko iekrāvēju un pakalpojumu piegādi.

Iekārtas

 • „Yale” ir uzkrājis nepārspējamu dažādu materiālu pārkraušanas iekārtu izstrādes un ražošanas pieredzi, sākot no noliktavu iekārtām līdz tradicionālajiem pretsvara iekrāvējiem, ko darbina elektrība, gāze, dīzeļdegviela un pat ūdeņraža degvielas elementi.
 • „Yale” ir stingri apņēmies izgatavot tikai kvalitatīvas iekārtas, ievērojot ISO standartu normas, izmantojot modernas tehnoloģijas un testēšanas metodes.
 • Katru gadu „Yale” iegulda pētījumos un izstrādē vairāk nekā 40 miljonus USD. Tas dod pārliecību, ka uzņēmums spēj atrisināt visus klientu uzdevumus un palikt līderis nozarē.

Produktivitāte

 • Iekrāvēju uzdevums ir palīdzēt klienta uzņēmumam būt efektīvākam un ienesīgākam.
 • Visas „Yale” materiālu pārkraušanas iekārtas ir izstrādātas tā, lai uzlabotu produktivitāti. Tas ļauj paveikt uzdevumus visefektīvākajā veidā un palīdz operatoriem atrasties komfortablā vidē un drošībā.
 • Iekrāvēju apkalpošana ir tikpat svarīga kā paši iekrāvēji. „Yale” nodrošina rezerves daļas, tehnisko apkalpošanu, finansējumu un iekrāvēju parka pārvaldības programmas, lai samazinātu dīkstāves un iekrāvēju īpašnieku raizes.

Vēsture

Yale

Yale

 

1844. gadā ASV tiek nodibināts uzņēmums „Yale”, kad Lainess Jeils jaunākais (Linus Yale Jr.) izgudroja cilindrisko slēdzeni un nosauca to savā vārdā.

1875. gadā „Yale” sāk ražot pārkraušanas mašīnas.

1900. gadā „Yale” sāk ražot rokas un elektriskos ķēžu pacēlājus.

1920. gadā „Yale” sāk ražot pacelšanas platformas, vilcējus un cēlējdakšu pacēlājus ar akumulatoru.

1923. gadā „Yale” izgudro pirmo cēlējdakšu iekrāvēju.

Yale

Yale

 

1931. gadā „Yale” piedāvā pirmo pacēlāju ar cēlējdakšu sagāzumu.

Trīsdesmitajos gados „Yale” attīstās, iegādājoties konkurentu uzņēmumus un izstrādājot principiāli jaunus risinājumus, piemēram, stūres pastiprinātāju, stūres vadību ar maināmu pagrieziena leņķi un iekrāvējus ar centrālo vadību. Uzņēmums pirmais sāka savu izstrādājumu elektrodzinējos izmantot H klases karstumizturīgo silīcija izolāciju, kas vēl šodien tiek atzīta par labāko risinājumu nozarē.

 

 

1950. gadā „Yale” sāk ražot pacēlājus ar saspiestas gāzes un sašķidrinātas naftas gāzes (LPG) dzinējiem, kā arī dīzeļdzinējiem. To vidū bija arī pirmie pretsvara iekrāvēji.

1964. gadā uzņēmums sāk ražot elektriskos pacēlājus ar vadāmo silīcija taisngriezi (SCR).

1971. gadā „Yale” sāk ražošanu Japānā kopā ar „Sumitomo”.

1984. gadā „Yale” iekļaujas North American Coal Corporation (NACCO) sastāvā. Tiek nodibināta Yale Materials Handling Corporation.

Yale

 

1990. gadā „Yale” nodaļai Apvienotajā Karalistē Yale Materials Handling Ltd tiek piešķirta Karaliskā balva par sasniegumiem eksporta tirdzniecības attīstībā.

1992. gadā tiek nodibināts meitasuzņēmums Yale Europe Materials Handling, kas sāka piegādāt „Yale” produkciju Eiropas, Āfrikas un Tuvo Austrumu tirgum.

 

Yale

Yale

 

1994. gadā NACCO ieņem līderpozīciju autoiekrāvēju ražošanā, izlaižot vairāk nekā 70 tūkstošus vienumu.

1995. gadā, lai papildinātu „Yale” sortimentu, NACCO iegādājas noliktavu tehnikas rūpnīcas.

Yale

 

1999. gadā tiek izlaisti LJ/MJ sērijas iekrāvēji ar jaunizstrādātu tehnoloģiju.

2000. gadā „Yale” sāk ražot jaunu noliktavu pacēlāju sēriju MS.

2003. gadā „Yale” sortimentam tiek pievienota lielo iekrāvēju sērija līdz 16 t.

2005. gadā „Yale” sāk ražot jauno „Veracitor”™ VX sēriju (Veracitor Series) un atjaunina visu noliktavu tehnikas sortimentu.

 Yale  

2006. gadā noliktavu un piegādes centru izaugsme ļauj „Yale” laist klajā jaunu šauro eju pacēlāju (VNA) ar oriģinālu četru sekciju masta konstrukciju.

Yale

 

2007. gadā turpinās sērija VX. Tiek atjaunināti modeļi ar kravnesību 6000–8000 kg.

Yale

  2008. gadā tiek izlaistas uzreiz divas jaunas elektrisko iekrāvēju sērijas VF un VT.
 Yale   2011. gadā „Yale” prezentē jaunās paaudzes elektroiekrāvējus, kas turpina uzņēmuma stratēģiju, modulāro konstrukciju un inovācijas.

 

  2014. gadā NMHG „Hyster-Yale” iegādājas alternatīvās enerģijas tehnoloģiju uzņēmumu „Nuvera Fuel Cells” LLC, kas galvenokārt nodarbojas ar degvielas elementu un dzinēju, kā arī ūdeņraža uzpildes staciju izstrādi. 

Materiālu pārkraušanas mašīnu izstrāde un apkalpošana turpinās

 • Šodien „Yale” piedāvā visaptverošu ar elektrisko un iekšdedzes dzinēju darbināmu iekrāvēju klāstu, tostarp „Yale” izturīgos un inovatīvos AC tehnoloģijas pacēlājus un iekrāvējus, kas ir izstrādāti, lai optimizētu produktivitāti klientu darba vietās.
 • „Veracitor”® VX ar dzinēju darbināmo pretsvara iekrāvēju sortiments nodrošina teicamu produktivitāti un zemas lietošanas izmaksas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un piedāvājot lielisku ergonomiku, uzticamu darbību, visaptverošu tehnisko apkalpošanu un stilu.
 • „Yale” pārstāvju tīkls ietver vairāk nekā 150 pārstāvju visā pasaulē, kurus piesaista „Yale” iekārtu nepārspējamā izcilība un attiecības ar klientiem.