Sulge otsing

Meklēšana

Yale pretsvara iekrāvēji ar litija-jonu akumulatoriem produktīvam darbam

Yale pretsvara iekrāvēji ar litija-jonu akumulatoriem produktīvam darbam

14. decembris 2023

Yale iekrāvēji ar litija akumulatoriem

Yale saviem klientiem piedāvā integrētus ar litija-jonu akumulatoriem darbināmus trīs un četru riteņu pretsvara iekrāvējus. Šie iekrāvēji ir izstrādāti, lai nodrošinātu efektīvu un ilgstošu darbību, piedāvājot uzlabotu enerģijas efektivitāti un ilgāku akumulatora kalpošanas laiku salīdzinājumā ar tradicionāliem iekrāvējiem. Tas ļauj uzņēmumiem ne tikai paaugstināt ražošanas efektivitāti un darba jaudas, bet arī samazināt iekrāvēju uzturēšanas izmaksas.

Ar litija-jonu akumulatoriem darbināmie pretsvara iekrāvēji būs lieliski palīgi dažādu veidu noliktavās – mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības uzņēmumu, pārtikas un dzērienu ražotāju, e-komercijas un citu uzņēmumu noliktavās. 

Litija-jonu akumulatoru galvenās priekšrocības

Litija-jonu akumulatori ir pilnībā integrēti iekrāvējos un ļauj ietaupīt vietu, nodrošinot ergonomiskāku un plašāku darba vidi iekrāvēja vadītājam. Iekrāvēju atvērtas telpas dizains palielina operatora kustību brīvību, ļaujot ērti novietot kājas un atvieglojot iekāpšanas un izkāpšanas procesus, paaugstinot vadītāja komforta līmeni. Akumulators sniedz iespēju darbināt iekrāvēju, neradot emisijas, padarot ražošanas procesu vēl ilgtspējīgāku. Plašs operatora nodalījums un samazināts iekrāvēja kopējais svars ir tikai dažas no Yale pretsvara iekrāvēju sniegtajām priekšrocībām to lietotājiem.

Ne mazāk svarīgs pluss ir to jauda un vienkāršā darbība. Yale pretsvara iekrāvēji ar litija-jonu akumulatoriem būs uzticami “darba zirgi”, kas nodrošinās augstu darba produktivitāti, kā arī ātru un ērtu uzlādes procesu. Tā kā iekrāvēja vadītājam nebūs jāsatraucas par akumulatora apkopi, viņš varēs koncentrēties uz kravu pārvietošanu un paaugstināt savu produktivitāti.

Iekrāvēja smaguma centrs ļaus uzlabot braukšanas kvalitāti un atvieglos tā vadāmību līkumos, nodrošinot lielāku operatora manevrētspēju un pārliecību. 

Yale iekrāvēji

Ikdienas izaicinājumi, strādājot noliktavā

Noliktavas visā pasaulē ik dienu saskaras ar izaicinājumiem samazināt radīto emisiju daudzumu, vienlaicīgi mēģinot paaugstināt darbinieku produktivitāti un veiktspēju. Yale pretsvara iekrāvēji palīdzēs jums atrisināt abas šīs problēmas, jo iekrāvēji, ko darbina litija-jonu akumulatori ne tikai ļauj samazināt emisiju daudzumu, bet ir ideāli piemēroti augstas intensitātes darbam gan iekštelpās, gan ārpus tām, ļaujot iztikt bez regulārām akumulatora apkopēm.

Akumulatora uzlāde ir iespējama 1–2 stundu laikā, kā arī iekrāvējam tiek nodrošināta nemainīga jauda līdz pat akumulatora pilnīgai izlādei, sniedzot tā lietotājam līdz pat 8 stundām nepārtrauktu darba režīmu. Kā arī šie iekrāvēji ir  videi draudzīgāki, jo litija-jonu akumulatori ir atjaunojami un to dzīves ilgums ir ievērojami ilgāks nekā citiem akumulatoriem, palīdzot samazināt atkritumu daudzumu un uzņēmuma oglekļa pēdu.

Visas iepriekšminētās priekšrocības padara Yale pretsvara iekrāvējus ar litija-jonu akumulatoriem par izcilu ieguldījumu uzņēmuma attīstībā, kas ļaus paaugstināt ražošanas efektivitāti, samazināt izmaksas un rūpēties par vidi.  

Ja vēlies uzzināt vairāk par Yale pretsvara iekrāvēju sniegtajām priekšrocībām – sazinieties ar mums pa tālruni +371 67500176 vai aizpildot pieteikuma veidlapu

Atpakaļ pie saraksta