Sulge otsing

Meklēšana

Drošāka garu kravu pārkraušana ar Combilift

Drošāka garu kravu pārkraušana ar Combilift

06. septembris 2023

Combilift iekrāvēji

Lielgabarīta kravu pārkraušana kā, piemēram, garas kokmateriālu, tērauda vai alumīnija kravas, var būt bīstama gan operatoram, gan citām personām, kas atrodas darba vietā. Lai izvairītos no traumām, kas gūtas darba vietā, pārvadātās kravas bojājumiem, noliktavas plauktu vai tehnikas sabojāšanas, ir nepieciešams ievērot visus drošības nosacījumus, strādājot ar garu kravu pārkraušanu.

Lai paaugstinātu operatoru drošību, Combilift ražo iekrāvējus, kas ir speciāli paredzēti drošai un efektīvai liela garuma kravu pārvietošanai.

Combilift  sniegtās priekšrocības

Combilift C un CB sērijas iekrāvēji, pateicoties to unikālajai konstrukcijai, var pārvietoties gan sāniski, gan kā parastais pretsvara iekrāvējs atkarībā no kravas izmēriem. Combilift iekrāvēji ir aprīkoti ar daudzvirzienu gaitas sistēmu, kas ļauj veikt precīzas manevrēšanas un kravas novietošanas operācijas. Tas samazina risku sabojāt kravu un palīdz nodrošināt drošu darbu veikšanu, novēršot vajadzību pēc liekām iekrāvēja kustībām. Šī funkcija ne tikai palīdzēs samazināt iekrāvēja kustību skaitu, iekraujot un izkraujot garās kravas, bet arī samazinās pārkraušanai nepieciešamo laiku.

Garu kravu manevrēšana ar parasto pretsvara iekrāvēju var ievērojami palielināt riskus operatoriem, klātesošajam personālam un arī apkārtējām konstrukcijām un iekārtām, jo kravu būs nepieciešams pacelt augstu gaisā, lai varētu apiet šķēršļus, bet šāda veida pārkraušanas prakse tiek uzskatīta par ļoti bīstamu un nav ieteicama. Kravas garuma un lielā svara dēļ pastāv liela iespējamība, ka, paceļot to augstu gaisā, tā kļūs nestabila un nokritīs, pakļaujot darbinieku veselību un dzīvību lielam riskam.

Combilift spēja vienlaicīgi darboties kā pretsvara un sānu iekrāvējam novērš nepieciešamību pēc kravas pacelšanas gaisā, lai pārvietotu garas kravas, padarot garo kravu pārkraušanu daudz drošāku un samazinot nelaimes gadījumu risku. Combilift iekrāvēji spēj droši manevrēt garas kravas ap dažādiem objektiem, pateicoties iekrāvēja 4 virzienu pārvietošanās spējai. Papildus tam zemā pamatne ļauj droši novietot kravas visā transportēšanas laikā.

Vēl lielāks komforts iekrāvēja operatoram

Combilift kabīnes ir projektētas tā, lai nodrošinātu labu redzamību no operatora sēdvietas. Tas ļauj operatoram precīzi novērtēt garu kravu pozīciju un attālumu, samazinot bojājumu un negadījumu riskus. Iekrāvēja operators spēj pārskatīt kravu un telpu apkārt iekrāvējam, redzot visus iespējamos šķēršļus kravas ceļā, lai ātri reaģētu un veiktu nepieciešamās darbības, lai izvairītos no visiem šķēršļiem. Iespēja pārvietot kravas ar samazinātu kustību skaitu mazina stresa līmeni operatoram, ļaujot ilgāk noturēt uzmanību un izvairīties no neuzmanības kļūdām.

Combilift iekrāvējus izmanto un ievērojami uzlabo materiālu pārkraušanu kokpārsatrādes, mētālapstrādes, būvmateriālu uzņēmumi Latvijā, tajā skaitā Baltic Steel Group, Depo DIY, EMJ Metāls, Jaunzeltiņi, Kokpārstrāde 98, Pata Timber, Puumerkki, Tenax Panel, Woodpro un daudzi daudzi citi.

Ja vēlaties paātrināt garu kravu pārkraušanas procesu un paaugstināt savu darbinieku drošību, veicot šo kravu pārkraušanu, izvēlieties Combilift iekrāvējus!

Sazinieties ar mums pa tālruni +371 67500176 vai aizpildot pieteikuma veidlapu

Atpakaļ pie saraksta